Zrzutka: Film dokumentalny "POWRÓT DO JEDWABNEGO" Wojciecha Sumlińskiego!
Kalendarz – Wojciech Sumliński | Dziennikarz śledczy

Kalendarz

terminy spotkań autorskich w 2019 r.

– 6 października 2019 Biała Podlaska, Dolny kościół przy parafii WNMP ul. Długa 1, godz.19:00
– 6 października 2019 Łosice, Łosicki Dom Kultury ul. Piłsudskiego 4, godz.15:30
– 2 października 2019 Łódź, Łódzki Klub Biznesu ul. Piotrkowska 85, godz. 20:00
– 2 października 2019 Żyrardów, ul. Bohaterów 4 ” Elektryk”  – Sala Konferencyjna, godz.17:30
– 1 października 2019 Warszawa Centrum Kultury „Dobre Miejsce” ul. Dewajtis 3, godz. 18.00 (Premiera książki „Rozprawa”)
– 28 września 2019 Festiwal Książki Narodowej, Poznań Pałac Działyńskich, Stary Rynek 78, godz.14:00
– 28 września 2019 Poznań Księgarnia Sursum Corda, ul. Rynek Łazarski 1 godz.12:00

-15 luty 2019 Zakopane, Villa Toscana ul. Sienkiewicza 10 godz. 19.00
-14 luty 2019 Kraków, Pub Róg Brackiej i Reformackiej ul. Reformacka 3 godz. 18:00
-10 luty 2019 Biała Podlaska,  Sala parafialna przy koś. pw. Wniebowzięcia NMP ul. Długa 1 godz. 19.00
-9 luty 2019 Puławy, Bosmanat ul. Portowa 5 godz. 18:00
-8 luty 2019 Głogów, Aula Św. Gerarda przy Koś. Św. Klemensa gen Władysława Sikorskiego 23 godz. 18.00
-7 luty 2019 Zgorzelec, Grecka Tawerna Restauracja Naoussa ul. Tadeusza Kościuszki 66 godz. 18.00
-6 luty 2019 Aleksandrów Łódzki, Restauracja Kamienica Numer 6 Plac Kościuszki 10 godz. 18.00

-27 stycznia 2019 Anglia, Londyn, Targi Książki Prawicowej (III Edycja) White Eagle Club / Klub Orła Białego, 211 Balham High Road, SW 17 7BQ
-24 stycznia 2019 Dębica, Restauracja Catering Staf. Filipek S. ul. Budzisz 30K, godz. 18:00
-13 stycznia 2019 Dubica Dolna, Sala wiejskiego domu kultury w Dubicy Dubica Dolna 32 godz. 14.00

terminy spotkań autorskich w 2018 r.

-18 października 2018 Warszawa Centrum Kultury „Dobre Miejsce” ul. Dewajtis 3 godz. 18.00 – Premiera książki „Niebezpieczne związki Donalda Tuska”
-19 października 2018 Toruń Centrum Dialogu im. Jana Pawła II Plac bł. Stefana W. Frelichowskiego 1  godz. 18.00
-20 października 2018 Wrocław Dom Technika NOT ul. Piłsudskiego 74 godz. 17.00
-21 października 2018 Anglia Polski Klub 507 Portswood Road Southampton  SO17 2TH godz. 12.00
-21 października 2018 Anglia White Eagle Club, London 211 Balham High Road godz. 18.30
-24 października 2018 Biała Podlaska Kino Merkury ul. Brzeska 43 godz. 18.00
-25 października 2018 Pułtusk Kościół p. w. Miłosierdzia Bożego ul. Piaskowa 16 (dzielnica: Popławy) godz. 18.30
-26 października 2018 Poznań Księgarnia im. Jana Pawła II „Sursum Corda” ul. Rynek Łazarski 1 godz. 18.00
-27 października 2018 Zielona Góra  Lubuska Wojewódzka Komenda OHP ul. Zamenhofa 1 godz. 18.00
-28 października 2018 Kraków – Targi książki
-28 października 2018 Dąbrowa Górnicza Villa Moda ul. Kościuszki 4B godz. 17.30

-17 listopada 2018 Łódź – Targi książki
-22 listopada 2018 Bydgoszcz, Sala widowiskowa w Domu Jubileuszowym JP II Ul. Bołtucia 7 godz. 19.00
-26 listopada 2018 Wrocław, Sala dawnego dworca kolejki wąskotorowej (piętrowy budynek – charakterystyczny mur pruski) naprzeciw koś. św. Bonifacego ul. Staszica 4 godz. 19.00
-27 listopada 2018 Ostrów Wielkopolski, Dom Polski „Sanacja” ul. Strzelecka 18 godz. 18.00
-28 listopada 2018 Konin, Aula im. Jerzego Popiełuszki przy parafii św. Maksymiliana Kolbe ul. Maksymiliana M. Kolbe 2 godz. 18.00
-29 listopada 2018 Opole, Uniwersytet Opolski wejście główne ul. Olecka 48 godz. 17.00
-30 listopada 2018 Myślenice, Dom Katolicki im. Ks. Prałata Józefa Bylicy ul. 3 Maja 1a godz. 19.00

-1 grudnia 2018 Wiedeń, Hetzendorferstrasse 79 Schloss Hetzendorf  godz. 17.00
-2 grudnia 2018 Częstochowa, Muzeum monet i medali im. Jana Pawła II ul. Jagiellońska 67/71 godz. 18
-3 grudnia 2018 Warszawa, Otwarcie księgarni ul. Krasińskiego 67 lok. U2, godz. 17:30
-6 grudnia 2018 Kielce, Biblioteka wojewódzka im. Witolda Gombrowicza ul. Ściegiennego 13 godz. 18:00
-8 grudnia 2018 Anglia, Polish Church of Our Lady of Ostra Brama Cheltenham Rd BS6 5RH Bristol godz. 16.00
-9 grudnia 2018 Anglia, Newton Hill Rd Leeds LS7 4JE godz. 13.00
-10 grudnia 2018 Gorzów Wielkopolski, Budynek nr. 8 Sala 106 ul. Fryderyka Chopina 52 godz. 17.00
-11 grudnia 2018 Piła, Hotel Gromada Aleja Piastów 15 godz. 18.00
-12 grudnia 2018 Starogard Gdański, Starogardzkie Centrum Kultury ul. Jana Pawła II 3 godz. 18.30
-17 grudnia 2018 Warszawa, Dom Dziennikarza Siedziba SDP ul. Foksal 3/5 godz. 20.00
-19 grudnia 2018 Gdańsk, Sala BHP ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6 godz. 17.00

-21 stycznia 2018 Pionki (k. Radomia), Centrum Aktywności Lokalnej ul. Zakładowa 5 godz. 18.00
-22 stycznia 2018 Zamość, Hotel Koronny ul. Koszary 7 godz. 18.00

-23 luty 2018 Lombard (Stany Zjednoczone), Sala Kings Hall w Lombard w Stanach Zjednoczonych, 1000-40 North Rd. godz. 19.00
-24 luty 2018 Chicago (Stany Zjednoczone), Kościół św. Trójcy, 1118 Noble St. Chicago godz. 17.00
-25 luty 2018 Chicago (Stany Zjednoczone), Sala Handzel Center przy kościele św. Konstancji, 5843 W Strong St. Chicago godz. 14.30

-13 kwietnia 2018 Warszawa, Kino Wisła, Plac Wilsona 2, godz.19.00 PREMIERA KSIĄŻKI „To tylko Mafia”
-15 kwietnia 2018 Hamburg (Niemcy), Kościół św. Józefa przy Gr. Freiheit 41, HH – Altona, godz. 12.00
-16 kwietnia 2018 Kielce, Kieleckie Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2B, godz. 18.00
-17 kwietnia 2018 Dąbrowa Górnicza, Klub Villa Moda, ul. Kościuszki 4B, godz. 17.00
-18 kwietnia 2018 Kędzierzyn Koźle, Kino Chemik, ul. Jana Pawła II 27, godz. 18.00
-19 kwietnia 2018 Wałbrzych, Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości, ul. Wrocławska 10 Sala 101, godz. 17.00
-22 kwietnia 2018 Bielsko Biała, Beskidzka Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, ul. 3 Maja 10, godz. 16.00
-23 kwietnia 2018 Rzeszów, Aula NSZZ Solidarność ul. Matuszczaka 14, godz. 16.00
-24 kwietnia 2018 Biała Podlaska, Kino Merkury, ul. Brzeska 43, godz. 17.45
-26 kwietnia 2018 Zwoleń, Centrum Regionalne przy Nekropolii Jana Kochanowskiego, ul. Kardynała Wyszyńskiego 30, godz. 18.30

-11 maja 2018 Anglia / Southampton, 507 Portswood Road, SO17 2TH Southampton godz. 20.00
-12 maja 2018 Anglia / Bristol, Sala parafialna polskiego kościoła Cheltenham Rd, Bristol BS6 5RH godz. 16.00
-13 maja 2018 Anglia / Slough, THE CURVE William Street Slough SL1 1XY godz. 16.00
-18 maja 2018 Anglia / Evesham, Town Hall 24 Vine Street godz. 18.00
-19 maja 2018 Anglia / Leicester, Polski Kościół Wakerley Road, LE5 4WD godz. 18.30
-20 maja 2018 Anglia / Burton upon Trend

-20 czerwca 2018 Warszawa, siedziba Stowarzyszenia Wolnego Słowa, ul. Marszałkowska 7 godz. 18.00

Terminy spotkań autorskich w 2017:

-13 listopada 2017 Warszawa, Amicus, Dom Pielgrzyma, ul. Hozjusza 2, godz. 20.00
-18 listopada 2017 Olsztyn, Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki, ul. Al. Marsz. J. Piłsudskiego 7/9, Sala konferencyjna 52, godz. 17.00
-19 listopada 2017 Malbork, Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw, ul. Grunwaldzka 16/18, godz. 17.00
-20 listopada 2017 Koszalin, Siedziba Stowarzyszenia Civitas Christiana, ul. Bp. Czesława Domina 12/4, godz. 18.00
-21 listopada 2017 Szczecin – szczegóły wkrótce
-22 listopada 2017 Zielona Góra, Wojewódzka Komenda OHP, ul. Zamenhofa 1, Organizatorzy – Stowarzyszenie Lubuszanie dla Rzeczypospolitej i Solidarni godz. 18.30
-23 listopada 2017 Głogów, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Sala 209, ul. Piotra Skargi 5, godz. 18.00
-25 listopada 2017 Anglia, Southampton, Polski Klub Southampton, 507 Portswood Road, Southampton SO17 2TH, godz. 17.00
-26 listopada 2017 Anglia, Londyn, Slough Targi Książki w Londynie, Polski Klub Slought Church lane, SL2 4NZ Stoke Poges, godz. 10.00
-27 listopada 2017 Bydgoszcz-Fordon, ul. Bołtucia 7 sala widowiskowa w Domu Jubileuszowym JPII godz. 19.00
-28 listopada 2017 Września, Sala Spółdzielni Mieszkaniowe, ul. Kilińskiego 10, godz. 18.00
-29 listopada 2017 Poznań, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa, ul. Strusia 12, godz. 17.30
-30 listopada 2017 Ostrów Wielkopolski, Klub Stara Przepompownia, ul. Raszkowska 78, godz. 18.00

-1 grudnia 2017 Warszawa, Kino Wisła, Plac Wilsona 2, godz. 18.00 – OFICJALNA PREMIERA z udziałem gości specjalnych: majora ABW Tomasza Budzyńskiego, księdza Stanisława Małkowskiego, prokuratora Andrzeja Witkowskiego oraz Jerzego Zelnika
-2 grudnia 2017 Norwegia, Stavanger-Bryne, Biblioteka Garborgstova, Hetlandsgata 11, 4344 Bryne, godz. 19.00
-4 grudnia 2017 Sieradz, Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Żwirki i Wigury 4, godz. 18.00
-5 grudnia 2017 Rzgów k. Łodzi, Hala sportowa Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji, Sala konferencyjna, ul. Szkolna 5, godz. 17.30
-6 grudnia 2017 Gorzyce k. Sandomierza, Dom Parafialny, ul. Józefa Piłsudskiego 29, godz. 16.30
-7 grudnia 2017 Borki Radzyńskie k. Radzynia Podlaskiego, Remiza OSP, ul. Spółdzielcza 1, godz. 17.00
-8 grudnia 2017 Anglia, Leeds, Polish Catolic Centre, Newton Hill Road, LS7 4JE, godz. 19.00
-9 grudnia 2017 Anglia, Preston, St. Maria Goretti Presbytery, Gamull Ln, Preston PR2 6SJ, Sala przy Polskim Kościele, godz. 19.00
-10 grudnia 2017 Niemcy, Hamburg, Sala parafialna przy kościele pw. Mariä-Himmelfahrt, Oldenfelder Str.25, 22143 Rahlstedt, godz. 17.30
-11 grudnia 2017 Bielsko-Biała, Klub Miasto, Plac Mickiewicza 2, godz. 19.00
-12 grudnia 2017 Dąbrowa Górnicza, Klub Villa Moda, ul. Kościuszki 4b, godz. 17.00
-13 grudnia 2017 Andrychów, Kino Parafialne Beskid, ul. Krakowska 132, godz. 18.00
-14 grudnia 2017 Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury, Sala sesyjna, ul. Śniadeckiego 24, godz. 18.00
-15 grudnia 2017 Katowice, Katowicka Siedziba Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana ul. 3 Maja 26 godz. 17.00
-17 grudnia 2017 Dubica Dolna k. Wisznic, Wiejski Dom Kultury Jedna Dubica, Dubica Dolna 32, godz. 15.00
-17 grudnia 2017 Biała Podlaska, Centrum Handlowe Rywal ul. Brzeska 21 sala Cinema 3D godz. 19.00

Terminy pozostałych spotkań autorskich w 2017:

-7 stycznia 2017 Pionki k. Radomia, ul. Zakładowa 5 Centrum Aktywności Lokalnej godz. 18.00
-8 stycznia 2017 Lanckorona, Lanckorona 472 Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie godz. 15.00
-8 stycznia 2017 Bielsko-Biała, Plac Mickiewicza 2 Klub Miasto godz. 19.00
-9 stycznia 2017 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Okólna 19 Dom Parafialny „MICHAEL” godz. 17.00
-10 stycznia 2017 Radzyń Podlaski, ul. Jana Pawła II 15 Sala katechetyczna przy parafii św. Trójcy godz. 17.00
-11 stycznia 2017 Siedlce, ul. Sokołowska 124 Sala wielofunkcyjna przy parafii św. Józefa godz. 18.00
-12 stycznia 2017 Bydgoszcz, ul. Bączucia 7 Dom Jubileuszowy Wiatrak godz. 19.00
-13 stycznia 2017 Darłowo, ul. Zamkowa 3 Stary Spichlerz godz. 18.00
-15 stycznia 2017 Łomazy, ul. Małobrzeska 14 Sala konferencyjna OSP godz. 13.00
-15 stycznia 2017 Rossosz, ul. Batalionów Chłopskich 53 Sala konferencyjna OSP godz. 17.00
-23 stycznia 2017 Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 4b Klub Villa Moda godz. 16.30
-23 stycznia 2017 Myślenice, ul. 3 Maja 1A Dom Katolicki godz. 19.30

-17 luty 2017 Pułtusk, ul. Rynek Główny 14 Dom Polonii godz. 18.00
-25 luty 2017 Evestham Anglia, 24 Vine Street Evestham Town Hall godz. 18.00

-1 marca 2017 Rożental, Rożental 140A Szkoła Podstawowa (sala gimnastyczna) godz. 10.00
-2 marca 2017 Sierpc, ul. Piaskowska 39 Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu godz. 18.00
-3 marca 2017 Sieradz, ul. Żwirki i Wigury 4 Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu godz. 17.00
-4 marca 2017 Konin, ul. Św. Maksymiliana Kolbe 2 Aula im. Jerzego Popiełuszki przy parafii św. Maksymiliana Kolbe godz. 15.00
-4 marca 2017 Poznań, ul. Rynek Łazarski 1 Księgarnia im. Jana Pawła II „Sursum Corda” godz. 19.30
-5 marca 2017 Lubin, ul. Bolesława Prusa 3 Liceum Salezjańskie (aula) godz. 16.00
-6 marca 2017 Rybnik, ul. Ks. Józefa Szafranka 7 Biblioteka Miejska w Rybniku godz. 18.00
-7 marca 2017 Pszczyna, Rynek 2 Ratusz Miejski (sala sesyjna) godz. 18.30
-8 marca 2017 Częstochowa, ul. Jagiellońska 67/71 Muzeum monet i medali im. Jana Pawła II  godz. 18.00
-9 marca 2017 Tychy, Al. Niepodległości 32 Budynek byłej Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych godz. 18.00
-10 marca 2017 Skawina (Kraków), ul. Mickiewicza 7 Pałacyk „Sokół” godz.  18.00
-11 marca 2017 Zakopane, ul. Jagiellońska 38 Willa Wisia godz. 19.00
-12 marca 2017 Zakopane, ul. Jagiellońska 38 Willa Wisia godz. 17.00
-13 marca 2017 Zakopane, Sala plenarna Urzędu Miasta Zakopanego i Gminy Tatrzańskiej pod przewodnictwem przewodniczącego Rady Miasta Zakopanego Grzegorza Juśkiewicza godz. 12.00
-13 marca 2017 Kęty, ul. Klasztorna 1 Klasztor Franciszkanów – Reformatów godz. 19.00
-14 marca 2017 Gorlice, ul. Plac Kościelny 1 Aula Domu Katechetycznego przy Bazylice p. w. NNMP w Gorlicach godz.16.00
-14 marca 2017 Krosno, Ul. Józefa Piłsudskiego 5 Aula Domu Parafialnego Fara Krosno godz. 19.00
-16 marca 2017 Mińsk Mazowiecki, ul. Piłsudskiego 1a Miejska Biblioteka Publiczna godz. 18.00
-31 marca 2017 Southampton, 507 Portswood Road, SO17 2TH, Southampton Polski Klub godz. 20.00

-1 kwietnia 2017 Birmingham,  Bordesley Street , B5 5PH Polish Millenium House godz. 16.00
-2 kwietnia 2017 Londyn, Bourne Pl, Chiswick, W4 2EL   Cheswick Memorial Club godz. 15.30

-14 maja 2017 Hamburg, Oldenfelder str. 23 Sala przy kościele pw. Maria Himmelfart godz.17.30
-18 maja 2017 Kraśnik, al. Niepodległości 14 Restauracja Sprytna Kuchnia godz. 18.30
-19 maja 2017 Puławy, ul. Słowackiego 32 Sala Katechetyczna Kościoła Św. Brata Alberta godz. 17.00
-20 maja 2017 Zabrze, ul. Padlewskiego 4 Kino Roma godz. 16.00
-21 maja 2017 Warszawa, al. Ks. J. Poniatowskiego 1 Warszawskie Książki Stadion Narodowy godz. 13.00 PREMIERA KSIĄŻKI ABW
-22 maja 2017 Toruń, Plac bł. Stefana Frelichowskiego Centrum Dialogu nr.1 im. Jana Pawła II godz.18.00
-23 maja 2017 Rożental, Fijewo 73 Urząd Gminy Wiejskiej Lubawa, Sala sesyjna godz. 17.00
-24 maja 2017 Szczecin, ul. Mickiewicza 64 Aula Nowa na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US godz. 18.00
-28 maja 2017 Dawidy, Dawidy 56 Szkoła Podstawowa godz. 14.00
-28 maja 2017 Międzyrzec Podlaski, ul. Pocztowa 8 Urząd Miasta Międzyrzec Podlaski Sala konferencyjna godz.18.00
-29 maja 2017 Mława, ul. Stary Rynek 13 Miejski Dom Kultury godz. 18.00
-30 maja 2017 Ełk, ul. Armii Krajowej 32 Hotel Rydzewski Sala bursztynowa godz. 18.00

-3 czerwca 2017 Łódź, ul. Tuwima 34 Sala kinowa Stowarzyszenie Robotników Chrześcijańskich godz. 12.00
-3 czerwca 2017 Łęczyca ul. Kaliska 13 Bursa szkolna godz. 17.00
-4 czerwca 2017 Zduńska Wola, Plac Wolności 26 Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz Kawiarnia Literacka godz. 14.30
-4 czerwca 2017 Ostrów Wielkopolski, ul. Kardynała Ledóchowskiego 2 Duża Sala Domu Katolickiego przy Konkatedrze pw. św. Stanisława Biskupa Męczennika godz. 19.00
-5 czerwca 2017 Kłodzko, Sala u Franciszkanów Wejście od ul. Daszyńskiego godz. 18.00
-6 czerwca 2017 Świdnica, ul. Muzealna Baszta godz. 18.00
-7 czerwca 2017 Libiąż, ul. Górnicza 1 Sala Kinowa Dom Kultury godz. 18.00
-8 czerwca 2017 Kraków, Osiedla Kalinowa 5 Aula Koś. p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP godz. 19.15
-11 czerwca 2017 Genewa, Maison de Quartier Plainpalais, Rue de la Tour 1 godz. 18.00
-13 czerwca 2017 Zamość, ul. Koszary 7 Hotel Koronny godz. 18.00
-14 czerwca 2017 Lublin, ul. Chopina 4A Patriotyczne Centrum Kultury „Idź pod prąd” godz. 17.00
-24 czerwca 2017 Gorzów Wielkopolski, ul. Sikorskiego 107 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta godz. 17.00
-30 czerwca 2017 Derby, Derby DE1 2RU Pub Warerfall Railway Terrace godz. 17:00

-1 lipca 2017 Blackburn, Blackburn BB1 7ND The Good Shepherd R C Church Earl St godz. 18.00
-2 lipca 2017 Leeds, Polska Parafia 6a Harehills Lane, Leeds, LS7 4EY godz. 12.30
-2 lipca 2017 Cambridge, Klub Polonia,31 Chesterton Road, Cambridge CB4 1AS godz. 19.00
-3 lipca 2017 Londyn, Londyńska Premiera Książki “ABW”, POSK, Restauracja Łowiczanka, 238-246 King St, London W6 0RF godz. 18.00

-8 września 2017 Belfast, The Hive 15-17 Grosvenor Road Belfast, BT12 4GN godz. 19.30
-9września 2017 Dungannon, Gardeners Hall Victoria Way , Milltown, Milltown, BT71 7AD godz. 15.30
-9 września 2017 DUBLIN High St, Merchants Quay, Dublin 8 w sali przy St Audoen’s Church godz. 20.00
-10 września 2017 ENNIS, w Sali przy Katedrze w Ennis godz. 12.30
-10 września 2017 CORK, w „salce na górze”, przy St Augustine Church, prz Washington St. godz. 19.00

-19 października 2017 Częstochowa, ul. Jagiellońska 67/71 MUZEUM MONET I MEDALI JANA PAWŁA II godz. 17.30

-11 listopada 2017 Kraków, ul. Reymonta 22 „Restauracja u Wiślaków” w Hali Głównej Wisły godz. 17.00

Terminy spotkań autorskich w 2016:

-7 kwietnia 2016 Rembertów ul. Gawędziarzy 8 godz. 18.30 Bibioteka im Jana Pawła II
-8 kwietnia 2016 Łowicz Sala multimedialna przy katedrze ( Dom Biskupa) godz. 17.00
-16 kwietnia 2016 Poznań Międzynarodowe Targi Poznańskie godz. 11.30
-22 kwietnia 2016 Dubica SALA WDK godz. 18.30

-12 maja 2016 Krotoszyn ul. Floriańska 8 Cech Rzemiosł Różnych godz. 17.00
-13 maja 2016 Leszno ul. 1 maja 1 Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych godz. 10.45
-13 maja 2016 Leszno ul. Królowej Jadwigi 10 Leszno Wyższa Szkoła Humanistyczna godz. 18.00
-14 maja 2016 Poznań ul. Rynek Łazarski 1 Księgarnia im. JP2 godz. 11.00
-15 maja 2016 Kościan ul. Oś. Piastowskie 74. Sala Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej godz.15.00
-16 maja 2016 Bydgoszcz ul. Naruszewicza 11 Wyższa Szkoła Gospodarki (budynek k – aula) godz. 18.30
-17 maja 2016 Zawiercie ul. Piastowska 1 MOK Centrum im. Adama Mickiewicza godz. 17.00
-18 maja 2016 Libiąż ul. Górnicza 1 Libiązkie Centrum Kultury godz. 17.00
-19 maja 2016 Trzebinia ul. Piłsudskiego 47 a Dwór Zieleniewskich godz. 18.00
-20 maja 2016 Wysoka koło Wadowic, Wysoka 190 Parafia św. Marii Magdaleny godz. 19.00
21 maja 2016 Warszawa Stadion Narodowy Targi Książki stoisko Platona godz. 15.00 oficjalna premiera książki pt. Pogorzelisko – spotkanie z Czytelnikami – prelekcja autora, dedykacje oraz podpisy
-22 maja 2016 Władysławowo (gm. Łabiszyn woj. kujawsko – pomorskie) Plebania godz. 11.00
-22 maja 2016 Szubin ul. Kcyńska 11 godz. 18.00
-23 maja 2016 Bydgoszcz  Stare Miasto Dom Polski godz. 19.00
-24 maja 2016 Nakło ul. Bydgoska 34 KGP Cafe Emilia godz. 18.00
-25 maja 2016 Zgierz ul. Parzęczewska 70 sala przy parafii pw. NMP Różańcowej godz. 16:00
-25 maja 2016 Łódź ul. Sporna 71/73 sala przy parafii pw. św. Elżbiety Węgierskiej godz. 19:00

-2 czerwca 2016 Łuków ul. Wyszyńskiego 24 Biblioteka godz. 17.00
-3 czerwca 2016 Biała Podlaska ul. Długa parafia WNMP godz. 19.00
-4 czerwca 2016 Ciechanów Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. M. Konopnickiej Kawiarnia Art. ul. Strażacka 5 godz. 16.00
-5 czerwca 2016 Kałuszyn Remiza Strażacka godz. 12.00
-6 czerwca 2016 Ostrowiec Świętokrzyski Al. Jana Pawła II 65E godz. 17.00
-7 czerwca 2016 Busko Zdrój ul. 1 Maja 29 Salon Pensjonatu Sanato godz. 17.00
-8 czerwca 2016 Gorlice Dom Katechetyczny przy Bazylice Narodzenia NMP Plac Kościelny godz. 16.30
-8 czerwca 2016 Zakopane ul. Kościuszki 13 Urząd Miasta godz. 19.30
-9 czerwca 2016 Legionowo ul. Piłsudskiego 41 sala widowiskowa w Ratuszu Miejskim godz. 19.15
-10 czerwca 2016 Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich 69 Muzeum Miejskie „Sztygarka” (sala audiowizualna) godz. 17.00
-11 czerwca 2016 Biedrusko ul. 1 Maja 82 Pałac Biedrusko godz. 13.00 i 18.00
-13 czerwca 2016 Olsztynek ul. Grunwaldzka 2 Kino Grunwald godz. 17.45
-14 czerwca 2016 Olsztyn  ul. Prosta 38 Dom Rzemiosła godz. 18.00
-15 czerwca 2016 Piła parafia św. Rodziny ul. św. Jana Bosko 1 godz. 19.00
-19 czerwca 2016 Międzyrzec Podlaski ul. Warszawska 30 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Unitów Podlaskich godz. 17.00
-19 czerwca 2016 Rossosz ul. Batalionów Chłopskich GOK godz. 13.30
-20 czerwca 2016 Zamość ul. Koszary 7 Hotel Koronny godz. 17.00

-17 lipca 2016 Łeba ul. 11 listopada 5 Biblioteka miejska godz. 17.00

Spotkania autorskie promujące książki Wojciecha Sumlińskiego „Oficer” i „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”:

-24 października 2016 Wrocław, Aula Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych na ul. gen. J. Hauke-Bosaka 21 godz. 19.30
-25 października 2016 Brzeg, Sala Wielka Stropowa w Ratuszu Miejskim, Rynek godz. 15.30
-25 października 2016 Opole, Aula Stara (Kowalczykowska) Uniwersytetu Opolskiego, ul. Oleska 48 godz. 18.30
-30 października 2016 Kraków, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie Expo Kraków ul. Galicyjska 9

-18 listopada 2016 Toronto, Siedziba Gminy 1 Związku Narodowego Polskiego w Kanadzie 71 Judson St. Toronto godz. 19.30
-25 listopada 2016 Bristol BS6 5RH, Sala parafialna, Cheltenham Road, godz. 20.00
-26 listopada 2016 Chiswick W4 2EL, Memorial Club, Afton House, Bourne Place, godz. 18.00
-27 listopada 2016 Leicester LE5 4WE, Polski Klub’44, Warkley Rd, godz. 12.30
-27 listopada 2016 Birmingham B5 5PH, Polish Millennium House, Bordesley street, godz. 16.00
-28 listopada 2016 Cambridge CB4 1AS, Polonia Club, 231 Chesterton Rd,  godz. 16.30
-29 listopada 2016 Warszawa, Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce” Aula główna ul. Dewajtis 3 godz. 18.00 premiera książki „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”
-30 listopada 2016 Iława, Sala konferencyjna Kinoteatr „Pasja” Ul. Niepodległości 13a godz. 17.00

-1 grudnia 2016 Milanówek, Kawiarnia Lamour Maison ul. Piłsudskiego 33  godz. 18.30
-2-5 grudnia 2016 Anglia
-2 grudnia 2016 Southampton SO16 4PL, Holy Family Catholic Church, The Presbytery, Redbridge Hill, godz. 16.30
-5 grudnia 2016 Łosice, Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur Ul. Berka Joselewicza 13 godz. 17.00
-6 grudnia 2016 Włodawa, Miejska Biblioteka Publiczna godz. 17.00
-8 grudnia 2016 Zamość, Hotel Koronny Ul. Koszary 7 godz. 18.00
-9 grudnia 2016 Kraków, Sala parafialna przy kościele pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny Ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 35 godz. 18.45
-10 grudnia 2016 Rzgów (k. Łodzi), Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji Ul. Szkolna 5 godz. 14.00
-10 grudnia Piotrków Trybunalski, „Dom nauczyciela” ul. Sienkiewicza 17 godz. 19.00
-11 grudnia 2016 Słupca (k. Poznania), Szkoła Muzyczna godz. 13.00
-11 grudnia 2016 Nowy Tomyśl, Sala im. Jana Pawła II przy parafii NMP Nieustającej Pomocy ul. Piłsudskiego 15 godz. 19.00
-12 grudnia 2016 Zielona Góra, Wojewódzka Komenda OHP, ul. Zamenhofa 1 godz. 19.00
-13 grudnia 2016 Krzywiń, Dom Strażaka – Biblioteka, ul. Kasztelańska 1 godz. 18.00
-14 grudnia 2016 Kępno, Dom katolicki przy parafii św. Marcina ul. Kościuszki 3 godz. 18.00
-15 grudnia 2016 Bytom, Centrum Edukacyjno-Kulturalne im. Ks. G. G. Gorzyckiego przy koś. pw. św. Jacka Ul. Jana Matejki 1 godz. 18.30
-16 grudnia 2016 Wiedeń, Schloss Hetzendorf Mariensaal, Hetzendorfen Strase 79 godz. 19.00
-17 grudnia 2016 Ciechanów, Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej ul. Strażacka 5 godz. 18.00
-18 grudnia 2016 Dubica, Wiejski Dom Kultury Jedna Dubica (Dubica Dolna 32) godz. 14.00
-18 grudnia 2016 Biała Podlaska, Kościół Wniebowzięcia NMP ul. Długa 1 godz. 18.00
-19 grudnia 2016 Warszawa, Klub Ronina Dom Dziennikarza Siedziba SDP ul. Foksal 3/5 godz. 20.00
-28 grudnia 2016 Gorzyce (k. Sandomierza), Dom parafialny przy koś. św. Franciszka Salezego i Andrzeja Boboli ul. Piłsudskiego godz. 19.00

Terminy spotkań autorskich w 2015:

– 11 kwietnia 2015 Białystok – Kino Ton ul. Rynek Kościuszki 2
– 19 kwietnia 2015 PRAPREMIERA ZAGRANICZNA Leeds (Wielka Brytania)-Polski Ośrodek Katolicki
– 21 kwietnia 2015 PRAPREMIERA POLSKA Częstochowa -Częstochowski Klub Frondy
– 22 kwietnia 2015 PREMIERA Warszawa,”Dobre miejsce” ul. Dewajtis 3
– 24 kwietnia 2015 Chicago (USA)
– 25 kwietnia 2015 Chicago (USA)
– 26 kwietnia 2015 Nowy Jork (USA)
– 27 kwietnia 2015 New Jersey (USA)
– 28 kwietnia 2015 Boston (USA)
– 29 kwietnia 2015 Daylestown Amerykańska Częstochowa (USA)
– 30 kwietnia 2015 New Jersey (USA)

– 1 maja 2015 New Jersey (USA)
– 1 maja 2015 Nowy Jork (USA)
– 2 maja 2015 Nowy Jork (USA)
– 3 maja 2015 Nowy Jork Greenpoint (USA)
– 6 maja 2015 Olsztyn – Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ul.Prostej 38
– 7 maja 2015 Wyszków – sala Szkoły Wyższej im. P. Włodkowica ul. Geodetów 45
– 9 maja 2015 Warszawa Radio Wnet
– 11 maja 2015 Garwolin -aula przy parafii pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Staszica 11
– 15 maj 2015 Tarnowskie Góry- sala parafialna przy ul. Wiktora Sojki 3
– 15 maj 2015 Dąbrowa Górnicza-Klub Restauracja Villa moda, Al.Kościuszki 4b
– 15 maj 2015 Gliwice- Hotel Mikulski ul. Dąbrowskiego 24
– 17 maja 2015 Warszawa Targi Książki – Stadion Narodowy
– 17 maja 2015 Błonie k. Warszawy – OSP ul. Jana Pawła II
– 18 maja 2015 Siedlce spotkanie przy współudziale Radio WNET-sala widowiskowa Podlasie
– 19 maja 2015 Warszawa kościół Wszystkich Świętych na Placu Grzybowskim
– 19 maja 2015 Grodzisk Mazowiecki-Restauracja Piknik, ul. Bartniaka 26
– 20 maja 2015 Węgrów-Węgrowski Ośrodek Kultury
– 20 maja 2015 Biała Podlaska spotkanie przy współudziale Radio WNET- parafia WNMP przy ul. Długiej 1
– 21 maja 2015 Mysłowice- Mysłowicki Ośrodek Kultury
– 21 maja 2015 Wodzisław Śląski- aula Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Szkolnej 1
– 22 maja 2015 Wiedeń (Austria)
– 26 maja 2015 Łódź- ul. Tuwima 34
– 26 maja 2015 Piotrków Trybunalski-Bistro Amicci, Rynek Trybunalski
– 29 maja 2015 Bydgoszcz- aula domu jubileuszowego przy ul. Bołtucia 6
– 30 maja 2015 Warszawa budynek Pasty wystąpienie na piątych urodzinach Radio WNET
– 30 maja 2015 Piotrków Trybunalski – wystąpienie na zjeździe Klubów Gazety Polskiej

– 6 czerwca 2015 Siedlce wystąpienie na nadaniu katolickiemu Gimnazjum i LO imienia Ks. Jerzego Popiełuszki
– 6 czerwca 2015 Bogatynia – kościół św. Ap.Piotra i Pawła godz. 18.00
– 6 czerwca 2015 Legnica – Zamek Grodziec godz. 12.00
– 7 czerwca 2015 Wrocław- Hotel Quality przy ul. Kromera godz. 18.00
– 9 czerwca 2015 Gorlice
– 10 czerwca 2015 Nowy Sącz – sala Przemienienia Pańskiego Plac Kolegiacki 1, godz.18.00
– 11 czerwca 2015 Nowy Targ – sala regionalna nowatorskiego MOK, Al. Tysiąclecia 37, godz.18.00
– 12 czerwca 2015 Zakopane ul. Gimnazjalna 1 godz. 18.00
– 13 czerwca 2015 Arhus (Dania)
– 14 czerwca 2015 Arhus (Dania)
– 15 czerwca 2015 Poznań, księgarnia .im. Jana Pawła II „Sursum Corda”Rynek Łazarski 1
– 18 czerwca 2015 Augustów, Sejny godz. 17.00 i Pałac na Wodzie ul. Zarzecze 17 godz. 19.00
– 20 czerwca 2015 Amsterdam (Holandia)
– 20 lipca 2015 Wrocław – Duda Piknik Country
– 21 czerwca 2015 Amsterdam (Holandia)
– 22 czerwca 2015 Zielona Góra, Kino Newa, ul. Kazimierza Wielkiego 21 godz. 17.30
– 23 czerwca 2015 Gorzów Wielkopolski – Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta godz. 17.30
– 24 czerwca 2015 Szczecin, Aula Nowa Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, ul. Mickiewicza 64, godz. 18:30
– 25 czerwca 2015 Koszalin, Gromada Hotel, ul. Zwycięstwa 20, godz. 18:00

– 1 lipca 2015 Piastów
– 2 lipca 2015 Wołomin, ul. Piłsudskiego 44, sala przy kościele św. Józefa Robotnika, godz. 18.30
– 4 lipca 2015 Berlin (Niemcy) – Freies Museum Berlin, Bulowstrasse 90, 10783 Berlin, U-Bahn 2, godz. 18:00
– 5 lipca 2015 Hamburg (Niemcy) – godz. 17.30 w sali przy kościele Mariä-Himmelfahrt w HH-Rahlstedt (Oldenfelder Str. 25)
– 6 lipca 2015 Warszawa Klub Ronin
– 10 lipca 2015 Londyn (Wielka Brytania)
– 11 lipca 2015 Pyzdry, godz. 15.00, sala OSP, ul. Kilińskiego 18
– 11 lipca 2015 Gniezno, godz. 19.00, sala eSTeDe, ul. Roosevelta 42
– 12 lipca 2015 Śrem, godz. 16.00, sala Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Chłapowskiego 5
– 14 lipca 2015 Łomża, Centrum Katolickie w Łomży o godz. 17.00
– 20 lipca 2015 Lublin, w Auli Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie ul. Choiny 2, godz. 16:00
– 20 lipca 2015 Puławy, w Domu Chemika przy ul. Wojska Polskiego 4, o godz. 19.30

– 16 sierpnia 2015 Słupsk Civitas Christiana ul. Paderewskiego 9, godz. 14.00
– 16 sierpnia 2015 Darłówko Hotel Apollo ul. Kąpielowa 11, godz. 19.00
-20 września 2015 Kanada godz. 12.00 Polski dzień na Roncesvalles
-26 września 2015 Kanada godz. 19.30 siedziba Związku Narodowego Polskiego Judson 71

-1 października 2015 Pułtusk, godz. 19.00 podziemia Kościoła pw. Miłosierdzia Bożego Popławy ul. Piaskowa 16
-2 października 2015 Ostrołęka, godz. 16.00 Ostrołęckie Centruk Kultury ul. Inwalidów wojennych 23
-3 października 2015 Krosno, godz. 16.15 Fara Krosno ul. Piłsudskiego 5
-3 października 2015 Jasło, godz. 19.15 Fara Jasło ul. Farna 2
-4 października 2015 Rzeszów, godz. 16.00 Uniwersytet Rzeszowski ul. Rejtana 16c budynek A1 Duża Aula
-4 października 2015 Dębica, godz. 19.30 kino Śnieżka ulica Bojanowskiego 19
-5 października 2015 Tarnobrzeg, godz. 18.00 Środowiskowy Dom Kultury ulica Wyspiańskiego 13
-6 października 2015 Stalowa Wola,  godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna duża sala ul. Ks. J. Popiełuszki 10 6.10.
-6 października 2015 Kielce, godz. 20.00 Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej ul. Zamkowa 3
-11 października 2015 Katowice, godz. 16.00 Restauracja Oko Miasta Rondo Generała J. Ziętka 1
-11 października 2015 Sosnowiec, godz.19.00 Klub „Bakcyl” ul. Koszalińskiej 25
-12 października 2015 Dąbrowa Górnicza, godz. 20.00 ul. Królowej Jadwigi 17 sala przy Bazylice Centrum Miasta
-12 października 2015 Częstochowa, godz. 17.00 ul. Jagiellońska 67/71  Muzeum monet i medali im. JP II
-13 października 2015 Mysłowice godz. 16.00 Katolicki Dom Ludowy na rogu placu Mieroszewskich i Hugona Kołłątaja
-13 października 2015 Kraków, godz. 18.00 Krakowski Klub Wtorkowy ul. Reformacka 3
-16 października 2015 Myślenice, godz. 18.30 ul. Ogrodowa 1
-17 października 2015 Przeworsk, godz. 16.00  Sala Narad Starostwa Powiatowego ul. Jagiellońska 10
-17 października 2015 Przemyśl, godz. 19.30 Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej Pl. Borka Joselewicza 1
-19 października 2015 premiera książki „Czego nie powie Masa o polskiej mafii” oraz pakietu „Popiełuszko zabił się sam” Warszawa Dobre Miejsce Dewajtis 3 godz. 18.00 z udziałem Jerzego Zelnika oraz Krzysztofa Skowrońskiego
-20 października 2015 Łódź, godz. 16.30 ul. Tuwima 28
-20  października 2015 Ursus, godz. 19.30 Dom Kultury ARSUS ul. Traktorzystów 14
-21 października 2015 Biała Podlaska, godz. 18.45 parafia WNMP przy ul. Długiej 1
-22 października 2015 Łomża, godz. 18.00 ul. Sadowa 3
-23 października 2015 Pisz, godz. 17.30 Hotel nad Pisą ul. Ratuszowa 13
-24 października 2015 Warszawa, Jarmark Radia Wnet
-25 października 2015 Kraków, godz. 14.00 Targi Książki
-26 października 2015 Głogów, godz. 17.00 sala św. Gerarda Kościół Redemptorystów ul. Sikorskiego 23
-26 października 2015 Zielona Góra godz. 20.00 al. Zjednoczenia 92 sala Nad Kotwicą
-27 października 2015 Bydgoszcz, godz. 19.00 Dom Jubileuszowy Fundacji Wiatrak ul. Bołtucia 7
-28 października 2015 Gdańsk, godz. 18.45 Parafia pw. Świętej Urszuli Ledóchowskiej ul. Cieszyńskiego 1

-14 listopada 2015 Włocławek, godz. 17.00 sala Wyższego Seminarium Duchownego ul. Karnowskiego 3
-15 listopada 2015 Kwidzyn, godz. 17.30 Aula Powiślańskiej Szkoły Wyższej ul. 11 listopada 29
-16 listopada 2015 Tczew, godz. 18.00 Fabryka Sztuk ul. 30 stycznia 4
-17 listopada 2015 Gdańsk, godz. 18.00 NOT Sala B ul. Rajska 6
-18 listopada 2015 Gdynia, godz. 18.00 Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni ul. 10 Lutego 33 Ip
-19 listopada 2015 Wejherowo, godz. 18.00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 ul. Strzelecka 9
-20 listopada 2015 Lębork, godz. 18.00 Dom Fatimski przy Kościele NMP Królowej Polski, ul. Malczewskiego
-21 listopada 2015 Berlin, godz. 18.00 Freies Museum Berlin, Bulowstrasse 90
-22 listopada 2015 Kościan, godz. 15.00 Sala Kościańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  os. Piastowskie 74A
-22 listopada 2015 Nowy Tomyśl, godz. 19.00 ul. Piłsudskiego 15 sala parafialna im. „Jana Pawła II” przy parafii NMP Nieustającej Pomocy
-23 listopada 2015 Poznań, godz. 18.00 Stołówka Politechniki Poznańskiej ul. Św. Rocha 11
-30 listopada 2015 Bruksela, godz. 18.30 Parlament Europejski ASP A1H1

Pozostaw komentarz

Trzeba się zalogować, aby dodawać komentarze.